VAI JUMS IR JAUTĀJUMS?

Mūsu pircēju biežāk uzdotie jautājumi

Saliekams saturs

Uz kurām pilsētām un valstīm jūs piegādājat preces un cik maksā piegāde?

Mēs piegādājam produktus uz jebkuru Latvijas pilsētu, kur ir Venipak pakomāti vai pik-up punkti.

Pasūtījuma summa ir virs 35 EUR - bezmaksas piegāde. Pasūtījuma summa ir mazāka par 35 EUR - 2,80 EUR par piegādi.

Bezmaksas izņemšana ir iespējama mūsu noliktāvā Krustkalnos, Dienvidu tilta Ziepniekkalna galā.

Kādos veidos es varu apmaksāt pirkumu?

Izmantojot Paysera servisu caur interneta banku

Visātrākais veids pasūtījuma apmaksai. Būs nepieciešams SMART-ID vai interneta bankas kodu karte. Mēs uzreiz ķersimies klāt pasūtījuma izpildei, tiklīdz jūs veiksiet pasūtījuma apmaksu mājaslapā.

Rēķina apmaksa interneta bankā

Noformējot pasūtījumu, varat izvēlēties opciju "Saņemt rēķinu apmaksai caur banku". Mēs nosūtīsim jums rēķinu uz norādīto e-pasta adresi un izpildīsim pasūtījumu pēc apmaksas saņemšanas.

Pārskaitījums starp bankas kontiem aizņemto darba dienu sekundēm līdz vienai. Ja preces ir steidzami nepieciešamas, nosūtiet mums uzdevumus, un mēs uzreiz ķersimies klāt pasūtījuma izpildei.

Cik ilgu laiku aizņem piegāde?

Latvijā - 2 līdz 7 darba dienas pēc apmaksas veikšanas.

Vai es varu atbraukt un apskatīties visu preču klāstu klātienē?

Mēs strādājam kā interneta veikals un preces klātienē nav iespējams apskatīt.

Vai visi mājaslapā redzamie produkti ir uzreiz pieejami?

Visi produkti, kurus var ielikt grozā, ir pieejami uzreiz. Noformējot pasūtījumu, jūs varat būt pārliecināti, ka visi produkti, par kuriem samaksājāt, tiks piegādāti jums 2-7 darba dienu laikā.

Vai varu atgriezt produktus?

Mēs pieņemam vai mainām produktu tikai tādā gadījumā, ja esat saņēmuši nepareizo produktu vai produktu ar defektu. Tad jūs varat to atgriezt un saņemt naudas atmaksu vai apmainīt pret citu līdzvērtīgu produktu.

Kā saprast, ka mans pasūtījums ir pieņemts?

Kad jūsu pasūtījums ienāks apstrādē, jums uz e-pasta adresi tiks nosūtīts paziņojums. Parasti tas notiek pirmo 10 minūšu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas.

Kā es varu uzzināt par jaunumiem un akcijām?

Par visām akcijām, jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem mēs piedāvājam mūsu sociālajos tīklos: Facebook un Instagram

Kļūstiet par mūsu sekotāju, lai vienmēr zinātu aktuālāko informāciju.

Un vēl jūs varat pierakstīties mūsu jaunumu saņemšanai e-pastā , lai vispirms uzzinātu visu svarīgāko informāciju un saņemtu bonusu, atlaižu kuponus un slepenos piedāvājumus, kurus mēs nosūtām tikai abonentiem.

Es neredzu šeit atbildi uz manu jautājumu. Kur es varu meklēt atbildi?

Ja jūs neatradāt atbildi uz savu jautājumu, uzrakstiet mums uz e-pasta adresi slaidavirtuve@slaidavirtuve.lv vai piezvaniet: +371 20 797 999.

Ar ko atšķiras bioloģiski sertificēts produkts?

Bioloģiski sertificēts produkts ir marķēts ar zaļo ekolapiņu , kas ir vienots Eiropas savienības marķējuma precēm, kuru izejvielas nāk no bioloģiskās sertifikācijas, lauksaimniecībām. Tas nozīmē, ka šī produkta izejvielu audzēšanā nav ķimikālijas un pesticīdi un tas ir videi un cilvēkam draudzīgs. Zemnieku saimniecības un uzņēmumu, kas tiek ražoti BIO regulāri pārbauda kontroles institūcijas. Vairāk informācijas var uzzināt šeit: www.biologiski.lv

Kas ir ĢMO (ģenētiski modificēti organismi)?

Ģenētiskā modifikācija ir jauna gēna, kas atbild par noteiktu īpašību, ievietošanu kādā citā organismā. Tā kādu modificētu organismu iegūst jaunu cita organisma noteikt īpašību, kuru līdz šim nebija iespējams iegūt selekcijas ceļā, kā arī uzlabot jau iegūtās īpašības. Šis organismis (augs, dzīvnieks, mikroorganisms), kuram ir pievienots kāds sveša organisma gēns (vai gēni), tiek saukts par ģenētiski modificētu organismu (ĢMO).

Vai bioloģiski sertificētajos produktos var tikt izmantoti ĢMO?

Bioloģiskajā lauksaimniecībā ĢMO nav atļauti. Ne sēklās, ne augos, ne aizsardzības līdzekļos, ne glabāšanā, ne pārstrādē, it nekur. Tas tiek pedantiski kontrolēts (Skatīt: www.biologiski.lv/likumiskais-ietvars )

Ko nozīmē modificēta kukurūzas/kartupeļu ciete?

Lielākā pārtikas produktu sastāvdaļu sarakstā redzama modifikācija jeb pārveidota kukurūzas ciete vai kartupeļu ciete un pircēji to kļūdaini uzskata par ĢMO. Tomēr modificētas (pārveidotas) sastāvdaļas neko citu kā tikai to, ka šī cietā auguma fizikāli vai bioloģiski un ir mainītas tā īpašības (pēc temperatūras, ar baktērijām, ar spiedienu, ķīmiski utt.). Ja modificētā ciete (E cipari: no E1440 līdz E1451) būs iegūta no ģenētiski modificētiem augiem, tad etiķetē pie šī būs rakstīts: modificēta ciete (no ģenētiski modificētas kukurūzas/kartupeļiem).

Vai palmu eļļa ir kaitīga?

Pirmā, pastāv divu veidu palmu eļļas: eļļa, kas iegūta no palmu augļiem (palmu eļļa), un eļļa, kas iegūta no palmas augļu kodoliem (palmu kodolu eļļa). Abas eļļas tiek izmantotas pārtikā. Tomēr, palmu kodolu eļļā ir vairāk piesātināto tauku un tajā nav karotīnu, kurus daudzi satur palmu augļu eļļa. Jūs, ņemot vērā faktu, ka gremošana ir šķelšana, kušanas process, tauku kušanas temperatūra ar cilvēka uztura sistēmas spēju tos šķelt/sagremot nav nekādas saistības. Ķermeņa temperatūra 36,6 C ir nepieciešama, lai mūsu gremošanas sistēmas enzīmi būtu aktīvi un spētu sašķeltu taukus, ogļhidrātus un olbaltumvielas, nevis, lai tos izkausētu. Palmu pārtikas ražošanā izmanto, lai izmantotu, ka tā neoksidē tik ātri kā eļļas (vairāk var karsēt citas un ilgākas derīguma termiņu) un zemās cenas dēļ.

Vai neatradi atbildi uz jautajumu kuru mekleji?

Sazinies ar mums šeit! Vai pa e-pastu rooot@rooot.lv.

Saziņas veidlapa