Kolagēns ir vissvarīgākā olbaltumviela cilvēka organismā, kas veido 25-35 % no cilvēka olbaltumvielām.

Kolagēns ir ļoti koncentrēts ādā, nagos, skrimšļos, asinsvadu sieniņās, kaulos, smaganās utt. Ja jaunībā organisms spēj pats saražot visu nepieciešamo kolagēnu, tad aptuveni no 25 gadu vecuma kolagēna ražošanas jauda organismā ar katru gadu samazinās vidēji par 1,5%. Tāpēc aptuveni no 25 līdz 30 gadu vecumam ir ieteicams ikdienā lietot kolagēnu atsevišķi.

Kolagēna ražošanas samazināšanās organismā parasti izpaužas ar pirmo grumbu parādīšanos vai locītavu sāpēm. Protams, kolagēna trūkums reti kad ir vienīgais šādu problēmas cēlonis, tāpēc nevajadzētu gaidīt, ka kolagēns būs atbilde uz visām jūsu problēmām. Tomēr kolagēnam joprojām ir liela nozīme ādas, matu un locītavu veselībā.

ICONFIT Beauty Kolagēns ir lielisks kolagēna un vitamīnu maisījums ādas un matu atbalstam.

Izgatavots no mūsu visaugstāk novērtētā tīrā kolagēna, hialuronskābes, C un E vitamīna un biotīna - ideāla kombinācija labākajiem rezultātiem ādai un matiem. ICONFIT Beauty Kolagēns tika izstrādāts kopā ar uztura un skaistumkopšanas ekspertiem, un ir īpaši radīts Jūsu ādas un matu veselībai. Tas ir kolagēna komplekss, kas satur labākās sastāvdaļas, lai ļautu gan matiem, gan ādai izskatīties lieliski. Pieejamas 3 dažādas garšas.

Satur dabīgi apstrādātukolagēnu, C vitamīnu, hialuronskābi, biotīnu un E vitamīnu.Īpaši izstrādāts ādas un matuveselībai un skaistumam. Pagatavošana ir elementāra - vienkārši sajauciet 2 mērkarotes pulvera glāzē ar ūdeni un baudiet!Viena kārba pietiek 25 dienām.Pieejamas3 vispatīkamākās garšas! Izvēlieties sev tīkamāko un padariet Beauty Collagen dzeršanu par savas ikdienas sastāvdaļu.Izmēģiniet, un tas varētu kļūt par jūsu iecienītāko skaistumkopšanas produktu.

Citi uztura bagātinoši produkti